Wolne miejsce pracy - pracownik do utrzymania czystości

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”

zatrudni

pracownika do utrzymania czystości – niepełny etat

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych, korytarzy, toalet, itp.
  • uzupełnianie środków czystości oraz artykułów higienicznych
  • zgłaszanie zauważonych awarii, uszkodzeń w pomieszczeniach i urządzeniach
  • opróżnianie koszy na śmieci i segregacja odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • mycie okien
  • wykonywanie innych poleceń służbowych związanych z zajmowanym stanowiskiem

Oczekujemy:

  • punktualności
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości zasad dbania o porządek i czystość
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • umowę o pracę na ½ etatu w godzinach przedpołudniowych
  • umowę o pracę na ¾ etatu w godzinach popołudniowych
  • stabilne zatrudnienie
  • fundusz socjalny

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji  zgodnie z Ustawą z o ochronie danych osobowych prosimy:

przesyłać na adres :

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Oskard”

43-100 Tychy  ul. Dąbrowskiego 39

lub

 da@oskard.tychy.pl

 lub

złożyć osobiście w siedzibie Spółdzielni (ul. Dąbrowskiego 39, Tychy)

w Dziale Personalnym pok. 23

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych kandydata na pracownika jest Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”,  a dane osobowe są przetwarzane zgodnie z „Zasadami ochrony danych osobowych” zamieszczonych na stronie internetowej www.oskard.tychy.pl

Opublikowano: 2024-07-11