Wolne miejsce pracy - pracownik do działu transportu w ZRB

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”

zatrudni

Pracownika do działu transportu Zakładu Remontowo-Budowlanego

Praca na terenie Tych i okolic, ośmiogodzinny dzień pracy, pięć dni w tygodniu.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie pojazdów dostawczych do 3,5 t, ciągnika rolniczego z przyczepą

- odśnieżanie i posypywanie zasobów TSM „OSKARD” w trakcie  prowadzenia  „Akcji Zima”

- prace gospodarcze zlecane przez administracje Spółdzielni

- odpowiedzialność za stan techniczny powierzonego sprzętu

- przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, Dozoru Technicznego, BHP  i innych wymaganych w miejscu realizacji zleconych prac

Minimalne wymagania :

- wykształcenie zawodowe

- prawo jazdy kat.( B+E) lub (C+E) lub (B i T)

- minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe

Firma oferuje:

- stabilne zatrudnienie, umowa o pracę,

- fundusz socjalny

- szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,

- możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji  zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres :

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”

43-100 Tychy  ul. Dąbrowskiego 39

lub

da@oskard.tychy.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych kandydata na pracownika jest Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”,  a dane osobowe są przetwarzane zgodnie z „Zasadami ochrony danych osobowych” zamieszczonych na stronie internetowej www.oskard.tychy.pl

Opublikowano: 2024-07-11