Turniej w koszykówce dla młodzieży z klubem „Orion".

W piątek 26 kwietnia br. na boisku szkolnym przy S.P. nr 35 rozegrano turniej w koszykówkę organizowany przez Klub Osiedlowy „Orion”. Turniej przeznaczony był dla dzieci do 14 lat. Do turnieju zgłosiły się 3 drużyny 2 osobowe. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym i trwały 2 x 5 minut. Po rozegraniu wszystkich meczy najlepszą drużyną została ekipa „Zwycięzcy”, grająca w następującym składzie Olaf Składan i Mikołaj Szczurek. Drugie miejsce zajęła drużyna „K”, czyli Franek Jopek i Kacper Miętka, natomiast na trzecim miejscu turniej ukończyła drużyna „Swim Bros”, którą reprezentowali Oliwier Składan i Wojtek Hyzobski. Zawodnicy  otrzymali pamiątkowe nagrody w postaci medali w odpowiednich kolorach.

Opublikowano: 2024-05-17