Dzień Matki w klubach

Wróćmy wspomnieniami do obchodów Dnia Matki w naszych klubach osiedlowych. Z tej okazji odbyły się wyjątkowe spotkania pełne serdecznej atmosfery, wspólnej zabawy i ciekawych aktywności. W klubie „Magdalena” uczestniczki wzięły udział w prelekcji i warsztatach „Kąpiel leśna”, podczas których przygotowywały naturalne mgiełki zapachowe. Z kolei w klubie „Orion” świętowano przy dźwiękach śląskich piosenek, gwarze i regionalnych tańcach. Był to czas integracji, radości oraz wspólnego celebrowania tego wyjątkowego święta.


 

Opublikowano: 2026-06-25